Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 31 październik 2017 18:55
Jacek Maliszewski

6a spotkanie integracyjne 1 20171107 113691676027 października 2017 r. uczniowie klasy 6a z wychowawczynią – p. Mirosławą Gierzyńską – Guzek zorganizowali spotkanie integracyjne w naszej szkole. Było tam wiele atrakcji: gry i zabawy przygotowane przez zespół odpowiedzialny za organizację imprez klasowych. Było dużo śmiechu i przede wszystkim dobrej zabawy. Głównym celem naszych spotkań jest stworzenie spójnej, zintegrowanej klasy, której członków łączą silne więzi społeczne oraz kontakt z wychowawcą oparty na wzajemnym zaufaniu i porozumieniu.