Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: niedziela, 20 maj 2018 17:55
Jacek Maliszewski

kacperek2018Grupa teatralna „Kacperek” – prowadzona od czternastu lat przez Urszulę Danielską – pracująca bieżącym roku w składzie: Alicja Łukasiewicz, Kajetan Baran, Aleksandra Praska, Jan Kraska, Kacper Baliński, Artur Białobrzeski, Kacper Karpiński, Oliwier Kałużyński, Gabriela Marchel, Natalia Krasnodębska, Oliwia Kosieradzka, Gabriela Borychowska, Gabriela Andryszczyk, Nikola Rozbicka, Oliwia Guzek, Kacper Góral, Julia Szóstak, Oliwia Rozbicka , Jakub Chmiel i Zofia Bierdzińska – odnosi kolejne sukcesy.

CENTRUM KULTURY W PIASECZNIE - "EFFKA 2018”

Jury w składzie:

Sławomir Holland- aktor, Marcin Masztalerz- aktor, Krzysztof Plewako-Szczerbiński- aktor, na XIX Festiwalu Małych Form Teatralnych EFFka 2018 przyznało NAGRODY:


1. miejsce: Studio Teatralne – Rekosz za spektakl „Kluseczka”

2. miejsce: Teatr Bzik za spektakl „Brzydkie Kaczątko”
3. miejsce Teatr Kacperek za spektakl „Pokolenia”

CENTRUM KULTURY W MROZACH – „KULTUROMANIAK 2018”

Wyniki teatru dzień drugi: kategoria: Szkoły podstawowe (klasy: IV-VII):

I miejsce - Zespół „GAFA” - Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem
II miejsce - Grupa Teatralna „Kacperek”- Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim
III miejsce – Oktawka - Szkoła Podstawowa w Grodzisku