Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: wtorek, 17 kwiecień 2018 19:22
Jacek Maliszewski

konkurs plastyczny w wietlicy 5 20180410 1479367457Świetlica Szkoły Podstawowej nr 5 w Pyskowicach zaprosiła uczniów klas 1 – 4 Szkoły Podstawowej uczęszczających do świetlic szkolnych do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – technicznym.

Głównym założeniem konkursu jest poszerzenie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy płaskiej lub przestrzennej zgodnej z tematem. Praca mogła być inspirowana jednym lub wieloma wierszami Juliana Tuwima. Dzieło mogło prezentować zdarzenie, postać, zwierzę, przedmiot zaprezentowane w wierszach Juliana Tuwima. Jedno dziecko mogło być autorem jednej pracy.

W tym konkursie wzięły udział następujące osoby ( uczęszczające do świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim ):

Milena Żuk kl. II b – „Ptasie radio”

Patrycja Pinkwara kl. II a – „Jeżyk”

Lena Danilak kl. IIb – „Spóźniony słowik”

Urszula Bujalska kl. IIa – „Ptasie plotki”

Michalina Piećko kl. Ia – „Kotek”

Karolina Mróz kl. Ia – „Pan Hilary”

Angelina Pawluk kl. Ia – „Słoń Trąbalski”

Patryk Syczewski kl. IV d – „Lokomotywa”

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca kwietnia w Pyskowicach ( na stronie internetowej WWW. Sp5swietlica.drama.pl ). Ponadto planowana jest wystawa konkursowa w galerii Podcień w Pyskowicach po zakończeniu konkursu.

Prace zebrała i wysłała p. Marlena Makłowicz – Fajkowska – nauczyciel-wychowawca świetlicy w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim.

Ze względu na to, iż wszystkie prace były równie piękne, komisja postanowiła wyróżnić je nagrodami podczas apelu szkolnego.

Wychowawcy świetlicy:

A. Domańska

M. Makłowicz-Fajkowska

J. Skorupka

B. Żochowska