Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: piątek, 22 grudzień 2017 18:39
Jacek Maliszewski

konkurs swietlica 2018Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia świetlica szkolna ogłosiła konkurs na „Najciekawszą ozdobę Bożonarodzeniową”. Do świetlicy wpłynęły piękne cudeńka. Trzeba przyznać, że młodzi artyści wykazali się dużą inwencją artystyczną wykonując: bombki, choinki, szopki, bałwanki, mikołaje. Praca komisji konkursowej wcale nie była łatwa, gdyż wszystkie ozdoby urzekały pięknem, pomysłowością i odznaczały się różnorodną formą wykonania. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce - Kacper Rusinek   kl. 2b

II miejsce - Wiktoria Filipczak kl. 4d

III miejsce - Iga Murawska kl. 3d

 

Prace wyróżnione:

Bierdzińska Zofia kl. 3d

Wiśniewska Maja kl. 4c

Pencak Alicja kl. 2c

 

Prace nagrodzone za udział w konkursie:

Martyna Marciniak kl. 4c

Patryk Wilk kl. 3d

Grzegorz Żmudzin kl. 6b

Adrian Kępka kl. 6b