Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Jacek Maliszewski
Opublikowano: środa, 11 październik 2017 19:56

wycieczka klasy 4b do broku 4 20171030 182023303326 września uczniowie klasy 4b z wychowawczynią – p. Urszulą Danielską oraz p. Izabelą Pogorzelską i p. Klaudią Szymanik - udali się na wycieczkę integracyjną do parku linowego w Broku. Było tam wiele atrakcji. Oprócz wspinaczki po linach i licznych przygód podczas pokonywania tras, mieliśmy jeszcze ognisko z kiełbaskami oraz gry i zabawy przygotowane przez instruktorów. Rywalizowały ze sobą dwie drużyny, każda chciała wygrać, więc było dużo śmiechu, sportowej złości, ale przede wszystkim dobrej zabawy. To była niezapomniana wycieczka, miło nam, że pani zabrała nas na taką super wycieczkę.

Gabrysia Andryszczyk, Amelka Gromek, Oliwka Guzek, Bartek Pogorzelski, Julka Szóstak, Kacper Kosieradzki, Maja Szymanik i Nikola Rozbicka