Opublikowano: niedziela, 25 luty 2018 16:23

Dnia 19.02.2018 r. na pływalni Sokołowskiego OSiR-u odbyły się zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i sztafetach. W zmaganiach zaprezentowała się liczna ekipa zawodników z SP4, którzy pływali trzema stylami: dowolnym, grzbietowym i klasykiem na dystansach - klasy III-IV 25 m, klasy V, VI i VII 50 m oraz sztafetach 8 x 25 m. Nasi pływacy zdobyli liczne medale:

-        dziewczęta:

• Wiktoria Krysiak złoty medal na 50 m stylem grzbietowym i dwa srebrne - 50 m stylem dowolnym i klasykiem
  • Oliwia Moczulska na 50 m stylem dowolnym i dwa srebrne 50 m grzbietem i klasykim
  • Zuzanna Ślepowrońska trzy brązowe medale w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym
  • Maja Szymanik brąz na 25 m stylem dowolnym
  • Oliwia Rozbicka 25 m stylem grzbietowym

-        chłopcy:

• Maciej Skomorucha dwa srebrne medale na 50 m stylem grzbietowym i klasycznym i brąz stylem dowolnym
  • Kacper Kosieradzki srebro na 25 m stylem dowolnym
  • Filip Szewczuk dwa brązowe medale na 25 m stylem grzbietowym i klasycznym
  • Krzysztof Ślepowroński brąz na 25 m stylem dowolnym
  • Michał Sadłowski 50 m stylem klasycznym
  • Bartłomiej Kalinowski medal brązowy na 50 m grzbietem.

Wszyscy w/w medaliści oraz M. Szymanik (25 grzbietem), K. Kosieradzki (25 grzbietem), K. Ślepowroński (25 m klasykiem), M. Sadłowski (50m stylem dowolnym i grzbietowym) oraz B. Kalinowski (50 m dowolnym)  będą reprezentowali powiat sokołowski  w zawodach regionalnych w Mińsku Mazowieckim w zmaganiach indywidualnych. Również sztafety pływackie 8 x 25 m sprawiły się na miarę możliwości zajmując II lokatę w kategorii dziewcząt i chłopców uzyskując awans do zawodów międzypowiatowych. Sztafeta pływacka 6 x 25 m chłopców z klas VII w rywalizacji z gimnazjalistami zajęła IV lokatę. Poza w/w uczniami szkołę naszą reprezentowali: O. Lalak, L. Nowotniak, M. Marciniak, J. Chmiel, W. Biernat. A. Błachnio, M. Pogorzelska, E. Częścik, C. Maksimiak, A. Gromek, J. Kraska, D. Pasik, M. Kosiorek, K. Baran, K. Przychodzeń i K. Wierzbicki. Gratulując występu życzymy wielu sukcesów w zawodach regionalnych.