Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opublikowano: czwartek, 22 luty 2018 19:12
Jacek Maliszewski

i etap x szkolnych sokoowskich igrzysk dzieci klas i iii 5 20180222 116508382520 lutego 2018 r. w hali ZSZ nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbył się I etap X Szkolnych Sokołowskich Igrzysk Dzieci klas I - III Szkół Podstawowych. Uczniowie rywalizowali ze sobą w kilku konkurencjach sportowych (wyścig z zamianą piłek, wyścig z toczeniem piłki w parach, tor przeszkód oraz  gry: "budowanie i rozwalanie" i  "dwa ognie"). Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 liczyła 12 uczniów.  Łącznie nasza szkoła zdobyła 26 punktów i w klasyfikacji końcowej I etapu zajęła I miejsce  wśród 11 rywalizujących ze sobą szkół. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

                                                                                                                                              M. Paprocka