Lapbooki w wykonaniu uczniów klasy 3b

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

Podczas omawiania lektury „Anaruk – chłopiec z Grenlandii” uczniowie klasy 3b stworzyli pierwsze kolorowe lapbooki. Lapbooki to swego rodzaju interaktywne teczki tematyczne. Idealnie sprawdzają się jako miejsce na zebranie najważniejszych informacji z danego tematu.  Zebrane informacje, zdjęcia, kolorowe mapki w kreatywny sposób uczniowie umieścili na kolorowych kartonach. Tak powstały Lapbooki. To doskonały sposób na zebranie informacji podsumowujących przeczytaną książkę. Praca była czasochłonna, ale uczniom bardzo spodobał się taki sposób podsumowania, uporządkowania wiadomości z  lektury. To na pewno nie będą nasze ostatnie lapbooki. Wyszły pięknie!

Jolanta Filipczak

Zdjęcie 1 z 7