Szkolny konkurs plastyczno – poetycki „NASZ PATRON” dla klas I- III

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły

23 maja obchodzimy Dzień Patrona ks. gen. Stanisława Brzóski. Z tej okazji ogłaszamy szkolny konkurs plastyczno – poetycki „NASZ PATRON” dla klas I- III. Zapraszamy.

Regulamin szkolnego konkursu „NASZ PATRON”

organizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 4 w Sokołowie Podlaskim w klasach I – III

1. Cele konkursu:
  • przypomnienie sylwetki i działalności ks. gen. Stanisława Brzóski.
  • upamiętnienie bohaterskich czynów patrona naszej szkoły,
  • rozwijanie zainteresowań plastycznych i poetyckich wśród dzieci,
  • rozwijanie pomysłowości i kreatywności,
  • dbanie o estetykę prac.
  1. Konkurs jest adresowany do trzech grup wiekowych:
  • I grupa to uczniowie klas I
  • II grupa to uczniowie klas II
  • III grupa to uczniowie klas III
  1. Zadanie konkursowe dla każdej grupy:
  • I grupa – uczniowie klas I- praca plastyczna, format A4, technika dowolna „Pomnik ks. Brzóski”,
  • II grupa – uczniowie klas II – praca plastyczna, format A4, technika dowolna „Portret ks. Brzóski,”
  • III grupa to uczniowie klas III – praca poetycka napisana na komputerze, ułożenie wiersza o patronie szkoły.
  1. Każdy uczestnik składa do wychowawcy do 17 maja 2021 r. tylko jedną pracę wykonaną samodzielnie. Praca powinna być podpisana.
  2. Komisja konkursowa dokona oceny prac w trzech grupach wiekowych, ogłosi miejsca lub wyróżnienia i przyzna nagrody. Organizator zastrzega sobie prawo publikacji najlepszych prac na stronie oraz FB Szkoły.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komisja Konkursowa

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube