„Razem na święta”

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Sokołowie Podlaskim wsparła akcję #RazemNaŚwieta

Jest nam bardzo miło zakomunikować, iż Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski wzięła udział w tegorocznej edycji akcji „Razem na święta”,  organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dzięki niej udało nam się wspomóc naszych czworonożnych przyjaciół ze Schroniska w Sokołowie Podlaskim.

Dziękujemy wszystkim osobom za wsparcie potrzebujących zwierząt.

Pamiętajcie – Dobro powraca!

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube