II turniej  szachowy klas II i III

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

logo szkoły
Dnia 23 czerwca 2021 r. odbył się II turniej  szachowy klas II i III. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy najlepiej opanowali grę w szachy. Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się bardzo dobrą znajomością gry poprzez stosowanie odpowiednich rozwiązań strategiczno – taktycznych. Tytuł szkolnego mistrza w szachach zdobył Aleksander Guzek z kl. III a, a tytuł wicemistrza – Jan Stolarczyk z kl. III a. Gratulujemy!
                                                                M. Paprocka,  E. Wilk
Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube